Boss Alive Her Eau de Parfum

Boss Alive Her Eau de Parfum
30 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

384,06 kr– 480,08 kr

Billigste pris 384,06 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Boss Alive Her eau de parfum. Blomsteragtigt og frugtigt dameparfume.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    384,06 kr
    30 ml12802,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    384,06 kr
    30 ml12802,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    480,08 kr
    30 ml16002,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

350 kr400 kr450 kr500 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Boss Alive Her Eau de Parfum 30 ml

Boss Alive Her Eau de Parfum fra Boss (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 384,06 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 480,08 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Boss Alive Her Eau de Parfum eller udforske flere Personlig pleje.