Borup ECO Kat & hund Stop CS

Borup ECO Kat & hund Stop CS
500 ml

Dyremad›Katte

108,90 kr– 119,00 kr

Billigste pris 108,90 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Borup ECO repellent mod kat, hund og andre skadedyr.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    108,90 kr
    500 ml217,80 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    108,90 kr
    500 ml217,80 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    119,00 kr
    500 ml238,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

105 kr110 kr115 kr120 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Borup ECO Kat & hund Stop CS 500 ml

Borup ECO Kat & hund Stop CS fra Borup (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 108,90 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 119,00 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Borup ECO Kat & hund Stop CS eller udforske flere Dyremad.