Bonne Maman Tartellets
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Frankrig |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 207 kJ (49 kcal) |
| Fedt | 2,3 g |
| Kulhydrat | 6,4 g |
| heraf sukkerarter | 3,8 g |
| Protein | 6,5 g |
| Kostfibre | 2 g |
| Salt | 7,1 g |
Beskrivelse
Bonne Maman små tærter med hindbær- eller chokolade/karamelsmag, 135 g.
Priser i dag (2 butikker)
-
25,00 kr135 g 185,19 kr/kg -
Meny Sidst set i dag29,95 kr135 g 221,85 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Bonne Maman Tartellets 135 g
Bonne Maman Tartellets (135 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Meny til 29,95 kr — en forskel på 20% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bonne Maman Tartellets eller udforske flere Brød & kager .