Produkt Detaljer
| Oprindelse | Frankrig |
Allergener
ÆgGlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 221 kJ (53 kcal) |
| Fedt | 2,7 g |
| Kulhydrat | 6,4 g |
| heraf sukkerarter | 2,7 g |
| Protein | 6,1 g |
| Kostfibre | 2 g |
| Salt | 8,3 g |
Beskrivelse
Smørkager fra Bonne Maman, 170 gram.
Priser i dag (2 butikker)
-
Meny Sidst set i går29,95 kr170 g 176,18 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i går29,95 kr170 g 176,18 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris