Bonduelle Majs
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Europæiske Union |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 33 kJ (8 kcal) |
| Fedt | 1,9 g |
| Kulhydrat | 10,8 g |
| heraf sukkerarter | 5,2 g |
| Protein | 2,9 g |
| Kostfibre | 3,8 g |
| Salt | 0,4 g |
Beskrivelse
Bonduelle majs i dåse, 150 g. Klassisk majskonserves.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag12,95 kr150 g 86,33 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Bonduelle Majs 150 g
Bonduelle Majs (150 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 12,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bonduelle Majs eller udforske flere Kolonial .