BodyX Energy deospray

BodyX Energy deospray
150 ml

Personlig pleje›Toiletartikler

10,00 kr– 10,95 kr

Billigste pris 10,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

BodyX Energy deospray i 150 ml spraybeholder.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    10,00 kr
    150 ml66,67 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    10,00 kr
    150 ml66,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    10,95 kr
    150 ml73,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr10 kr10 kr11 kr11 kr11 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af BodyX Energy deospray 150 ml

BodyX Energy deospray fra BodyX (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 10,95 kr — en forskel på 10%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe BodyX Energy deospray eller udforske flere Personlig pleje.