Produkt Detaljer
| Oprindelse | Sydafrika |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Ruby Star blommer fra Sydafrika, klasse 1.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag35,00 kr750 g 46,67 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris