BlanX Mundskyl

BlanX Mundskyl
500 ml

Personlig pleje›Tandpleje

27,00 kr– 36,00 kr

Billigste pris 27,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

BlanX mundskyl i 500 ml flaske til daglig mundpleje.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    27,00 kr
    500 ml54,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    36,00 kr
    500 ml72,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    36,00 kr
    500 ml72,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af BlanX Mundskyl 500 ml

BlanX Mundskyl fra BlanX (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 27,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 36,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe BlanX Mundskyl eller udforske flere Personlig pleje.