Biotherm Hånd- og Neglecreme

Biotherm Hånd- og Neglecreme
100 ml

Personlig pleje›Kropspleje

99,00 kr– 121,00 kr

Billigste pris 99,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Biotherm hånd- og neglecreme, 100 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    99,00 kr
    100 ml990,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    99,00 kr
    100 ml990,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    121,00 kr
    100 ml1210,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Biotherm Hånd- og Neglecreme 100 ml

Biotherm Hånd- og Neglecreme fra Biotherm (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,00 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 121,00 kr — en forskel på 22%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Biotherm Hånd- og Neglecreme eller udforske flere Personlig pleje.