Beskrivelse
Bimi aspargesbroccoli i 200 g pakke. Grønt brassica-grøntsag til stegning eller kogning.
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 148 kJ (35 kcal) |
| Fedt | 0.2 g |
| heraf mættet fedt | 0.1 g |
| Kulhydrat | 2.7 g |
| heraf sukkerarter | 2 g |
| Protein | 3.8 g |
| Kostfibre | 3.7 g |
| Salt | 0.02 g |
Priser i dag (3 butikker)
-
Netto Sidst set i dag22,00 kr200 g 110,00 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag22,00 kr200 g 110,00 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag22,00 kr200 g 110,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris