Bilanx Stix Kødstænger Kylling & And

Bilanx Stix Kødstænger Kylling & And
15 g

Dyremad›Katte

9,95 kr– 12,95 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Bilanx Stix kødstænger for Best Friend. Med kylling og and.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    9,95 kr
    15 g663,33 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    10,50 kr
    45 g233,33 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    12,95 kr
    15 g863,33 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

9 kr10 kr11 kr12 kr13 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Bilanx Stix Kødstænger Kylling & And 15 g

Bilanx Stix Kødstænger Kylling & And (15 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 12,95 kr — en forskel på 30%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bilanx Stix Kødstænger Kylling & And eller udforske flere Dyremad.