Bic Shaver Comfort 4 Flex

Bic Shaver Comfort 4 Flex
3 stk

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

35,00 kr– 49,95 kr

Billigste pris 35,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Bic barberskraber Comfort 4 Flex med 4 knive. 1 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    35,00 kr
    3 stk11,67 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,95 kr
    3 stk16,65 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    49,95 kr
    3 stk16,65 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Bic Shaver Comfort 4 Flex 3 stk

Bic Shaver Comfort 4 Flex fra Bic (3 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 49,95 kr — en forskel på 43%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bic Shaver Comfort 4 Flex eller udforske flere Personlig pleje.