Belgisk Dubbel 6,5%

Belgisk Dubbel 6,5%
500 ml

Drikkevarerݯl

24,95 kr– 26,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Belgisk Dubbel øltype 6,5% alkohol i 50 cl flaske. Belgisk trappist-inspireret øl.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • Min Købmand2 for 42,00 kr · 21,00 kr/stk · spar 11,90 krSidst set i dag
    26,95 kr
    500 ml53,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr26 kr26 kr27 kr27 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Belgisk Dubbel 6,5% 500 ml

Belgisk Dubbel 6,5% (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 26,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Belgisk Dubbel 6,5% eller udforske flere Drikkevarer.