Beauvais Tomatketchup øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Sverige |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 402 kJ (96 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 22 g |
| heraf sukkerarter | 17 g |
| Protein | 1,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Økologisk tomatketchup fra Beauvais i 500 g glas.
Priser i dag (6 butikker)
-
20,00 kr500 g 40,00 kr/kg -
22,00 kr500 g 44,00 kr/kg -
Spar Sidst set i dag34,95 kr500 g 69,90 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag42,95 kr500 g 85,90 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag42,95 kr500 g 85,90 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag42,95 kr500 g 85,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Beauvais Tomatketchup øko 500 g
Beauvais Tomatketchup øko fra Beauvais (500 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos 365discount , mens prisen er højest hos Nemlig til 42,95 kr — en forskel på 115% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Beauvais Tomatketchup øko eller udforske flere Kolonial .