Beauvais Syltede agurker
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Sverige |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 440 kJ (105 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 24 g |
| heraf sukkerarter | 23 g |
| Protein | 1,1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,5 g |
Beskrivelse
Beauvais syltede agurker. 350 gram.
Priser i dag (9 butikker)
Vis grænsehandel-
Fakta Tyskland Sidst set i dag15,00 kr570 g 26,32 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag20,00 kr350 g 57,14 kr/kg -
20,00 kr350 g 57,14 kr/kg -
20,00 kr350 g 57,14 kr/kg -
20,96 kr570 g 36,77 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag22,00 kr350 g 62,86 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag26,00 kr350 g 74,29 kr/kg -
Meny Sidst set i dag27,95 kr350 g 79,86 kr/kg -
Spar Sidst set i dag29,95 kr350 g 85,57 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Beauvais Syltede agurker 350 g
Beauvais Syltede agurker fra Beauvais (350 g) sammenlignes på tværs af 9 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Spar til 29,95 kr — en forskel på 100% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Beauvais Syltede agurker eller udforske flere Kolonial .