Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 396 kcal |
| Fedt | 17 g |
| heraf mættet fedt | 5,5 g |
| Kulhydrat | 56 g |
| heraf sukkerarter | 41 g |
| Protein | 4,7 g |
| Kostfibre | 1,4 g |
| Salt | 0,4 g |
Beskrivelse
Bavinchi makronsnitter, 4 styk i 220 gram pakning.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag28,00 kr220 g 127,27 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris