Baseks Massageolie Honey Milk

Baseks Massageolie Honey Milk
100 ml

Personlig pleje›Kropspleje

49,95 kr

Billigste pris 49,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Baseks massageolie med Honey Milk duft. 100 ml flaske til massage og hudpleje.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,95 kr
    100 ml499,50 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    49,95 kr
    100 ml499,50 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    49,95 kr
    100 ml499,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr50 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Baseks Massageolie Honey Milk 100 ml

Baseks Massageolie Honey Milk fra baseks (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Baseks Massageolie Honey Milk eller udforske flere Personlig pleje.