Beskrivelse
Barkholt skrabeæg medium/large størrelse, 6 styk i pakning.
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 139 kcal |
| Fedt | 9.5 g |
| heraf mættet fedt | 2.7 g |
| Kulhydrat | 1.1 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 12.3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Priser i dag (5 butikker)
-
Meny Sidst set i går23,95 kr3,99 kr/stk -
Spar Sidst set i går24,99 kr24,99 kr/stk -
Netto Sidst set i går25,95 kr4,33 kr/stk -
BilkaToGo Sidst set i går25,95 kr4,33 kr/stk -
Føtex Sidst set i går25,95 kr4,33 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris