Bangs Ingefær Shot Granatæble ØkoØkologisk

Bangs Ingefær Shot Granatæble Øko
60 ml

Drikkevarer›Juice & smoothies

10,00 kr– 12,95 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Bangs økologisk ingefærshot med granatæble smag i 60 ml. Dansk produkt.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    10,00 kr
    60 ml166,67 kr/l
  • SparSidst set i går
    10,00 kr
    60 ml166,67 kr/l
  • Min Købmand5 for 50,00 kr · 10,00 kr/stk · spar 14,75 krSidst set i går
    12,95 kr
    60 ml215,83 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr11 kr12 kr13 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Bangs Ingefær Shot Granatæble Øko 60 ml

Bangs Ingefær Shot Granatæble Øko (60 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 12,95 kr — en forskel på 30%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bangs Ingefær Shot Granatæble Øko eller udforske flere Drikkevarer.