Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| heraf mættet fedt | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
Scoring
| Eco-Score | E |
Klimaaftryk
| CO₂ i alt | 1,59 kg CO₂e/kg |
| Landbrug | 0,45 kg CO₂e |
| Forarbejdning | 0,19 kg CO₂e |
| Emballage | 0,63 kg CO₂e |
| Transport | 0,29 kg CO₂e |
| Distribution | 0,02 kg CO₂e |
| Forbrug | 0,01 kg CO₂e |
Beskrivelse
Baileys cremelikør med saltkaramel smag, 70 cl. Irsk likør, 17% alkohol.
Priser i dag (5 butikker)
Vis grænsehandelPrishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris