Bähncke Remoulade
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
ÆgSennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1177 kJ (281 kcal) |
| Fedt | 25 g |
| Kulhydrat | 14 g |
| heraf sukkerarter | 11 g |
| Protein | 0,9 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,9 g |
Beskrivelse
Remoulade fra Bähncke, 380 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,95 kr380 g 68,29 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Bähncke Remoulade 380 g
Bähncke Remoulade (380 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bähncke Remoulade eller udforske flere Kolonial .