Bähncke Remoulade
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1177 kJ (281 kcal) |
| Fedt | 25 g |
| Kulhydrat | 14 g |
| heraf sukkerarter | 11 g |
| Protein | 0,9 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 4,8 g |
Beskrivelse
Bähncke remoulade fra Danmark i 380 g glas.
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel-
15,00 kr380 g 39,47 kr/kg -
Poetzsch Padborg (AI-matchet produkt) Sidst set i dag15,99 kr380 g 42,08 kr/kg -
18,00 kr380 g 47,37 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag18,00 kr380 g 47,37 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag22,95 kr380 g 60,39 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag22,95 kr380 g 60,39 kr/kg -
Spar Sidst set i dag23,20 kr380 g 61,05 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Bähncke Remoulade 380 g
Bähncke Remoulade fra Bähncke (380 g) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos 365discount , mens prisen er højest hos Spar til 23,20 kr — en forskel på 55% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bähncke Remoulade eller udforske flere Kolonial .