Bagværk by Emmerys Spandauer med Rabarber Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 143 kJ (34 kcal) |
| Fedt | 20,4 g |
| Kulhydrat | 35,8 g |
| heraf sukkerarter | 1,2 g |
| Protein | 4,3 g |
| Kostfibre | 1,5 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Økologisk spandauer med rabarber og blomme fra Bagværk by Emmerys.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag28,00 kr110 g 254,55 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Bagværk by Emmerys Spandauer med Rabarber Økologisk 110 g
Bagværk by Emmerys Spandauer med Rabarber Økologisk (110 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 28,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bagværk by Emmerys Spandauer med Rabarber Økologisk eller udforske flere Brød & kager .