Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
ÆgMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 196 kJ (47 kcal) |
| Fedt | 31,7 g |
| Kulhydrat | 38,1 g |
| heraf sukkerarter | 36,5 g |
| Protein | 5,1 g |
| Kostfibre | 2,3 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Økologisk chokoladecremekage fra Bagværk by Emmerys. 445 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag89,95 kr445 g 202,13 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris