Beskrivelse
Bagernes Bedste rugbrød i 600 g pakke. Kernerug.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Vegansk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1170 kJ (272 kcal) |
| Fedt | 12 g |
| heraf mættet fedt | 1.4 g |
| Kulhydrat | 27 g |
| heraf sukkerarter | 2.3 g |
| Protein | 12 g |
| Kostfibre | 7.9 g |
| Salt | 1.3775 g |
Priser i dag (9 butikker)
-
BrugsenTilbudsavis Tilbud slutter d. 9. april Sidst set i dag12,00 kr12,00 kr/stk -
Wolt Market Sidst set i dag19,00 kr19,00 kr/stk -
Føtex Sidst set i dag20,95 kr20,95 kr/stk -
Netto Sidst set i dag20,95 kr20,95 kr/stk -
BilkaToGo Sidst set i dag20,95 kr20,95 kr/stk -
Rema 1000 Sidst set i dag20,95 kr20,95 kr/stk -
Spar Sidst set i dag21,95 kr21,95 kr/stk -
Min Købmand Sidst set i dag21,95 kr21,95 kr/stk -
Meny Sidst set i dag22,50 kr22,50 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris