Babaria Bodycreme med C-vitamin

Babaria Bodycreme med C-vitamin
400 ml

Personlig pleje›Kropspleje

20,00 kr

Billigste pris 20,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Babaria bodycreme beriget med C-vitamin i 400 ml tube.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,00 kr
    400 ml50,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    20,00 kr
    400 ml50,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    20,00 kr
    400 ml50,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Babaria Bodycreme med C-vitamin 400 ml

Babaria Bodycreme med C-vitamin fra Babaria (400 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Babaria Bodycreme med C-vitamin eller udforske flere Personlig pleje.