Aussie Balsam med jojobaolie, avocadoolie og macadamianøddeolie

Aussie Balsam med jojobaolie, avocadoolie og macadamianøddeolie
250 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

58,00 kr– 61,50 kr

Billigste pris 58,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Aussie balsam med jojobaolie, avocadoolie og macadamianøddeolie i 250 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    58,00 kr
    250 ml232,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    58,00 kr
    250 ml232,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    61,50 kr
    250 ml246,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Aussie Balsam med jojobaolie, avocadoolie og macadamianøddeolie 250 ml

Aussie Balsam med jojobaolie, avocadoolie og macadamianøddeolie fra Aussie (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 58,00 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 61,50 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Aussie Balsam med jojobaolie, avocadoolie og macadamianøddeolie eller udforske flere Personlig pleje.