Aussie 3 Minute Miracle

Aussie 3 Minute Miracle
225 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

41,95 kr– 42,00 kr

Billigste pris 41,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Aussie 3 Minute Miracle hårkur til hurtig behandling. 225 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    41,95 kr
    225 ml186,44 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    42,00 kr
    225 ml186,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    42,00 kr
    225 ml186,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

42 kr42 kr42 kr42 kr43 kr43 kr43 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Aussie 3 Minute Miracle 225 ml

Aussie 3 Minute Miracle fra Aussie (225 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 41,95 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Bilka til 42,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Aussie 3 Minute Miracle eller udforske flere Personlig pleje.