Asparges grønne med olivenolie
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Spanien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 3700 kJ (900 kcal) |
| Fedt | 100 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Grønne asparges fra Spanien med olivenolie, klasse 1.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag68,00 kr750 g 90,67 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Asparges grønne med olivenolie 750 g
Asparges grønne med olivenolie (750 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 68,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Asparges grønne med olivenolie eller udforske flere Frugt & grønt .