Beskrivelse
Arla Protein proteinpudding med chokoladesmag, 1,5% fedt og laktosefri. 200 g.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab Laktosefri Uden tilsat sukker
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 338 kJ (77 kcal) |
| Fedt | 1.5 g |
| heraf mættet fedt | 0.9 g |
| Kulhydrat | 6.6 g |
| heraf sukkerarter | 4.4 g |
| Protein | 10 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Priser i dag (10 butikker)
Vis grænsehandel-
Calle(AI-matchet produkt) Sidst set i dag10,00 kr200 g 50,00 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag10,00 kr200 g 50,00 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag10,00 kr200 g 50,00 kr/kg -
Min Købmand Sidst set i dag14,50 kr200 g 72,50 kr/kg -
Netto Sidst set i dag15,03 kr200 g 75,15 kr/kg -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag15,03 kr200 g 75,15 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag15,03 kr200 g 75,15 kr/kg -
Spar Sidst set i dag16,95 kr200 g 84,75 kr/kg -
Meny Sidst set i dag16,95 kr200 g 84,75 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag19,50 kr200 g 97,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris