Arffmann Sennep Bähncke
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 45 kJ (12 kcal) |
| Fedt | 7 g |
| Kulhydrat | 1,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 6,5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Arffmann stærk sennep fra Bähncke i 250 g. Dansk sennep.
Priser i dag (8 butikker)
-
20,00 kr250 g 80,00 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag20,00 kr250 g 80,00 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag22,00 kr250 g 88,00 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag24,09 kr250 g 96,36 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,09 kr250 g 96,36 kr/kg -
Meny Sidst set i dag24,95 kr250 g 99,80 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag26,50 kr250 g 106,00 kr/kg -
Min Købmand Sidst set i dag28,95 kr250 g 115,80 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Arffmann Sennep Bähncke 250 g
Arffmann Sennep Bähncke fra Bähncke (250 g) sammenlignes på tværs af 8 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 28,95 kr — en forskel på 45% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Arffmann Sennep Bähncke eller udforske flere Kolonial .