Anthon Berg Mørk chokolade 70%

Anthon Berg Mørk chokolade 70%
80 g

Slik & snacks›Chokolade

25,00 kr– 29,95 kr

Billigste pris 25,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabRainforest Alliance

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2435 kJ (588 kcal)
Fedt46 g
heraf mættet fedt28 g
Kulhydrat30 g
heraf sukkerarter27 g
Protein8,2 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Anthon Berg mørk chokolade med 70% kakao i 80 g pakning.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i dag
    25,00 kr
    80 g312,50 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    27,95 kr
    80 g349,38 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    80 g374,38 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Anthon Berg Mørk chokolade 70% 80 g

Anthon Berg Mørk chokolade 70% fra Anthon Berg (80 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 29,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Anthon Berg Mørk chokolade 70% eller udforske flere Slik & snacks.