Produkt Detaljer
| Oprindelse | Irland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1125 kJ (271 kcal) |
| Fedt | 22 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 17 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Angus oksecuvette, ca. 1050 g. Frisk oksekød.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag169,95 kr1,1 kg 161,86 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris