Andrés Gedegouda Økologisk 275
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Holland |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 159 kJ (38 kcal) |
| Fedt | 31,7 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 242,9 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 20,3 g |
Beskrivelse
Økologisk gedegouda fra Holland. Andrés gedegouda i 275-350 g størrelse.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag169,95 kr312.5 g 543,84 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Andrés Gedegouda Økologisk 275 312.5 g
Andrés Gedegouda Økologisk 275 (312.5 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 169,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Andrés Gedegouda Økologisk 275 eller udforske flere Mejeri & køl .