Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 431 kJ (103 kcal) |
| Fedt | 3,1 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 7,8 g |
Beskrivelse
Andelår tilberedt sous vide i 150 g pakke.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag39,95 kr150 g 266,33 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris