Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Frankrig |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1654 kJ (395 kcal) |
| Fedt | 39,3 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 11,5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,1 g |
Beskrivelse
Økologisk hel berberi-and fra Bodin. Vægt 2,7 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag415,00 kr2,7 kg 153,70 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris