Produkt Detaljer
| Oprindelse | Colombia |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Ananaskirsebær fra Colombia, 100 g, klasse 1.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag20,00 kr100 g 200,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris