Produkt Detaljer
| Oprindelse | Costa Rica |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 221 kJ (70 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 13 g |
| heraf sukkerarter | 7 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Ananas fra Costa Rica, klasse 1 kvalitet, 1 stk.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag22,00 kr1 stk 22,00 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris