Aida Søholm Sonja Krus Brun

Aida Søholm Sonja Krus Brun
400 ml

Bolig & køkken›Borddækning

99,00 kr

Billigste pris 99,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Aida Søholm Sonja krus i brun farve med 400 ml kapacitet.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo4 for 329,00 kr · 82,25 kr/stk · spar 67,00 krSidst set i går
    99,00 kr
    400 ml247,50 kr/l
  • Føtex4 for 329,00 kr · 82,25 kr/stk · spar 67,00 krSidst set i går
    99,00 kr
    400 ml247,50 kr/l
  • Bilka4 for 329,00 kr · 82,25 kr/stk · spar 67,00 krSidst set i går
    99,00 kr
    400 ml247,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

99 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Aida Søholm Sonja Krus Brun 400 ml

Aida Søholm Sonja Krus Brun fra Aida (400 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Aida Søholm Sonja Krus Brun eller udforske flere Bolig & køkken.