Ahmad Tea Kardemomme te
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 5 kJ (1 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0,2 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0,1 g |
| Salt | 0 g |
Scoring
| Nutri-Score | |
| Eco-Score | A |
Klimaaftryk
| CO₂ i alt | 0,04 kg CO₂e/kg |
| Landbrug | 0,02 kg CO₂e |
| Forarbejdning | 0 kg CO₂e |
| Emballage | 0,01 kg CO₂e |
| Transport | 0 kg CO₂e |
| Distribution | 0 kg CO₂e |
| Forbrug | 0,01 kg CO₂e |
Beskrivelse
Ahmad Tea kardemomme te. Løst te med kardemomme smag på 40 g.
Priser i dag (1 butik)
-
BilkaToGo Sidst set i dag22,06 kr40 g 551,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Ahmad Tea Kardemomme te 40 g
Ahmad Tea Kardemomme te fra Ahmad Tea (40 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 22,06 kr hos BilkaToGo .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ahmad Tea Kardemomme te eller udforske flere Kolonial .