Ærø Hertug Hans No.5 7%

Ærø Hertug Hans No.5 7%
500 ml

Drikkevarerݯl

29,95 kr– 35,00 kr

Billigste pris 29,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Ærø Hertug Hans No.5 øl med 7% alkohol. 50 cl flaske fra Danmark.

Priser i dag (3 butikker)

  • Spar2 for 55,00 kr · 27,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    29,95 kr
    25 L1,20 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    34,95 kr
    500 ml69,90 kr/l
  • MenySidst set i dag
    35,00 kr
    500 ml70,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ærø Hertug Hans No.5 7% 500 ml

Ærø Hertug Hans No.5 7% (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 35,00 kr — en forskel på 17%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ærø Hertug Hans No.5 7% eller udforske flere Drikkevarer.