Æbler Royal Gala øko.
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologiske Royal Gala-æbler fra Italien, klasse 1. 1 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag22,00 kr1 kg 22,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Æbler Royal Gala øko. 1 kg
Æbler Royal Gala øko. (1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 22,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Æbler Royal Gala øko. eller udforske flere Frugt & grønt .