Adidas Chill Zone Eau de Parfum

Adidas Chill Zone Eau de Parfum
50 ml

Personlig pleje›Toiletartikler

128,80 kr– 159,88 kr

Billigste pris 128,80 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Adidas Chill Zone Eau de Parfum for mænd, 50 ml spray.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    128,80 kr
    50 ml2576,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    128,80 kr
    50 ml2576,00 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    159,88 kr
    50 ml3197,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr160 kr170 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Adidas Chill Zone Eau de Parfum 50 ml

Adidas Chill Zone Eau de Parfum fra Adidas (50 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 128,80 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 159,88 kr — en forskel på 24%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Adidas Chill Zone Eau de Parfum eller udforske flere Personlig pleje.