A. Vogel Grøntsagsbouillon Øko. .
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Schweiz |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 129 kJ (31 kcal) |
| Fedt | 2,3 g |
| Kulhydrat | 2,4 g |
| heraf sukkerarter | 1,3 g |
| Protein | 1,6 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 48,1 g |
Beskrivelse
Økologisk grøntsagsbouillon fra A. Vogel. Vegansk, 8 stk. á ca. 11 g hver.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag39,95 kr88 g 453,98 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af A. Vogel Grøntsagsbouillon Øko. . 88 g
A. Vogel Grøntsagsbouillon Øko. . (88 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe A. Vogel Grøntsagsbouillon Øko. . eller udforske flere Kolonial .