A+ Vaskekapsler Hvid Vask

A+ Vaskekapsler Hvid Vask
10 stk

Husholdning›Tøjvask

28,00 kr– 69,95 kr

Billigste pris 28,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

A+ vaskekapsler til hvid vask, 10 stk.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    28,00 kr
    2,80 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    49,95 kr
    10 stk5,00 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    64,15 kr
    1 stk64,15 kr/stk
  • Wolt MarketSidst set i dag
    69,95 kr
    10 stk7,00 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af A+ Vaskekapsler Hvid Vask 10 stk

A+ Vaskekapsler Hvid Vask fra A+ (10 stk) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,00 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Wolt Market til 69,95 kr — en forskel på 150%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe A+ Vaskekapsler Hvid Vask eller udforske flere Husholdning.