1-Enkelt Bitter

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
1-Enkelt Bitter 3 flasker à 2 cl. Dansk bitter, samlet 60 ml.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag34,99 kr60 ml583,17 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag34,99 kr60 ml583,17 kr/l
Scandinavian ParkSidst set i dag34,99 kr60 ml583,17 kr/l
MenySidst set i dag37,95 kr60 ml632,50 kr/l
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag39,99 kr60 ml666,50 kr/l
SparSidst set i dag40,95 kr60 ml682,50 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af 1-Enkelt Bitter 60 ml
1-Enkelt Bitter fra 1-Enkelt (60 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Spar til 40,95 kr — en forskel på 17%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 1-Enkelt Bitter eller udforske flere Drikkevarer.
