Karen Volf Pebernødder
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
ÆgGlutenMælkNødderJordnødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 196 kJ (47 kcal) |
| Fedt | 1,8 g |
| Kulhydrat | 6,9 g |
| heraf sukkerarter | 2,6 g |
| Protein | 5,8 g |
| Kostfibre | 2,5 g |
| Salt | 6,6 g |
Beskrivelse
Karen Volf pebernødder, traditionelle danske småkager på 300 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr300 g 99,83 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Karen Volf Pebernødder 300 g
Karen Volf Pebernødder (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Karen Volf Pebernødder eller udforske flere Kolonial .