Jack Daniel's Tennessee Whisky
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Scoring
| Eco-Score | D |
Klimaaftryk
| CO₂ i alt | 1,26 kg CO₂e/kg |
| Landbrug | 0,01 kg CO₂e |
| Forarbejdning | 0,38 kg CO₂e |
| Emballage | 0,63 kg CO₂e |
| Transport | 0,22 kg CO₂e |
| Distribution | 0,02 kg CO₂e |
| Forbrug | 0,01 kg CO₂e |
Beskrivelse
Jack Daniel's Tennessee whisky i 700 ml flaske.
Priser i dag (2 butikker)
Vis grænsehandelPrishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jack Daniel's Tennessee Whisky 700 ml
Jack Daniel's Tennessee Whisky fra Jack Daniel's (700 ml) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 185,00 kr hos BilkaToGo .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jack Daniel's Tennessee Whisky eller udforske flere Drikkevarer .