Dagmar Brunkager sukkerfri
Produkt Detaljer
Mærkninger
🍬 Sukkerfri
| Oprindelse | Europæiske Union |
Allergener
ÆgGlutenNødderJordnødderSesam
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1702 kJ (406 kcal) |
| Fedt | 16 g |
| Kulhydrat | 57 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,7 g |
Beskrivelse
Sukkerfri brunkager fra Dagmar. 150 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag19,95 kr150 g 133,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Dagmar Brunkager sukkerfri 150 g
Dagmar Brunkager sukkerfri (150 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dagmar Brunkager sukkerfri eller udforske flere Kolonial .