Coop Haricots Verts
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 113 kJ (27 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 3,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 1,8 g |
| Kostfibre | 3,1 g |
| Salt | 0,08 g |
Beskrivelse
Coop grønne bønner (haricots verts), 500 g. Frossen grøntsag.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandelPrishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Coop Haricots Verts 500 g
Coop Haricots Verts (500 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos 365discount , mens prisen er højest hos Kvickly til 12,00 kr — en forskel på 20% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Coop Haricots Verts .